New South Wales

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v New South Wales

Nemovitost na prodej v Novém Jižním Walesu

Nový Jižní Wales je stát jihovýchodní Austrálie, který se vyznačuje pobřežními městy a národními parky. V hlavním městě Sydney se nacházejí ikonické budovy národa, jako je Opera v Sydney a Harbour Bridge.

Nový Jižní Wales se nachází v jihovýchodní části, ohraničený na jihu Victoria, na severu Queensland, na západě Jižní Austrálie. Zahrnuje také ostrov Lord Howe v jižním Pacifiku. Na území se nacházejí dvě enklávy: území australského hlavního města a území zálivu Jervis.

Pokud se chcete přestěhovat do Austrálie a chcete si koupit nemovitost k prodeji v Novém Jižním Walesu, potřebujete vědět nějaké novinky o realitním trhu.

Trh s nemovitostmi v oblasti Nového Jižního Walesu je silnější než Sydney, ale buďte opatrní, protože má více nástrah.

Regionální hodnoty Nového Jižního Walesu vzrostly za poslední finanční rok o 3,2%, zatímco metro v Sydney pokleslo o 4,5%.

V prvním čtvrtletí roku 2018 činil podíl ztrát z dalšího prodeje v Sydney 2,4%. Botany Bay, Hunters Hill, Mosman a Willoughby neměli při ztrátě žádný další prodej, zatímco nejvyšší procento ztrát měli Burwood, Canterbury a Hurstville.

Ztráta dalšího prodeje na regionálních trzích Nového Jižního Walesu činila 4,2%. Proto i v obdobích pokračující regionální cenové síly byla její ztráta ve srovnání se Sydney téměř dvojnásobná.

 

Klíčový demografický kontext zůstává nezměněn, přičemž nejnovější údaje o počtu obyvatel z australského statistického úřadu ukazují přibližně dvě třetiny nebo 15,8 milionu ze všech 24,6 milionů Australanů žijících v Sydney, Melbourne, Brisbane, Perthu a Adelaide.

Tato koncentrace lidí vedla k závěru, že bohatství Austrálie záviselo do značné míry na hrstce kapitálu.

Analýza údajů o prodeji odhalila, že majitelé domů v nejoblíbenějších regionech města dosáhli za posledních šest měsíců průměrného zisku až 875 000 USD z dalšího prodeje svých domů.

Stalo se tak, když průměrná cena domů v Sydney v posledním roce poklesla o 6%.

Okouzlující stát Nový Jižní Wales se může pochlubit velkým množstvím pulzujících měst a velkých regionálních center, která hostí různorodá a prosperující odvětví. Za kosmopolitními hranicemi Sydney, hlavního města státu, najdete hlavní pobřežní města Newcastle a Wollongong a také mnoho dalších zajímavých regionálních center, která hledají nemovitosti k prodeji v Novém Jižním Walesu.

 

Sydney, jedno z největších měst světa, je bohatým a multikulturním domovem 5,1 milionu lidí. Sydney, které je známé svou vysokou kvalitou života, je předním australským finančním a obchodním centrem a vede zemi v řadě průmyslových odvětví, včetně digitální ekonomiky, výroby, profesionálních služeb, výzkumu, vzdělávání a cestovního ruchu.

Nejlepší místa, kde bydlet a hledat nemovitosti k prodeji v Novém Jižním Walesu, jsou Sydney, Newcastle a Wollongong.

Centrální obchodní čtvrť Sydney se nachází v samém srdci města, vedle ikonické opery v Sydney a Harbour Bridge. Další velká nákupní centra jsou roztroušena po celém městě, včetně North Sydney a Macquarie Park na severu, Parramatta na západě a průmyslových uzlů na jihu města a kolem něj.

Newcastle je velké regionální město, které se nachází jen dvě hodiny jízdy severně od Sydney, v srdci vinařské oblasti Hunter Valley.

Newcastle, který je jedním z největších přístavů na světě, má vzkvétající místní ekonomiku a jeho průmyslová a výrobní aktiva se rozšířila o další odvětví, jako je zemědělství, školství a zdravotnictví.

V minulosti byl zvolen jedním z 10 nejlepších měst na světě. Newcastle se může pochlubit silnou přímořskou kulturou, rozvíjející se uměleckou scénou, přátelskými lidmi a uvolněným životním stylem.

Pokud dáváte přednost koupi nemovitosti na prodej poblíž pláže, Wollongong je prosperující pobřežní město s populací kolem 204 0004, pouhých 90 minut jízdy jižně od Sydney.

Wollongong je uznáván jako jedno z předních australských průmyslových a výrobních center.

Nachází se na malebném jižním pobřeží Nového Jižního Walesu, je Wollongong obklopen nedotčenými plážemi a národními parky.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 3033

Prodat Domek, New South Wales, Sydney, Sidney, .

19,779,986.62CZK
Prodat
Domek

354 m²
Nový dům. NIKDY žil v! Všechny nabídky SUBMITTED.DALKEITH KVALITA na nádherném místě. Ohromující je jediné slovo, které dělá spravedlnost do domu tako...
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB